מוקד המועצה
מרכזיה
אביבה אזרד
מרכזנית
מרכזנית
לשכת ראש המועצה
חגית ברנס
מנהלת לשכת ראש המועצה
מנהלת לשכת ראש המועצה
אילנה גרף
מזכירת ראש המועצה
מזכירת ראש המועצה
גבי ניצן
מזכירת מנכ"ל המועצה
מזכירת מנכ"ל המועצה
עינב קמרון
מנהלת לשכת הסגנים
מנהלת לשכת הסגנים
הנהלת המועצה
שלומית שיחור רייכמן
ראשת המועצה
ראשת המועצה
דליה אייל
ממלאת מקום ראש המועצה וסגניתו
ממלאת מקום ראש המועצה וסגניתו
אבי סמוביץ
סגן ראש המועצה
סגן ראש המועצה
שי יזרעאלי
סגן ראש המועצה
סגן ראש המועצה
צחי אייזנר
מנכ"ל המועצה
מנכ"ל המועצה
אגף קהילה ורווחה
פקס אגף קהילה ורווחה: 153-4-6520068
אגף קהילה ורווחה
יאיר אודם
מ"מ מנהל אגף קהילה ורווחה
מ"מ מנהל אגף קהילה ורווחה
שיר גרין
מזכירת אגף קהילה ורווחה
מזכירת אגף קהילה ורווחה
אלה סופר
מזכירת המרכז לטיפול בפרט ומשפחה
מזכירת המרכז לטיפול בפרט ומשפחה
נופר נבון
תחשיבנית האגף
תחשיבנית האגף
ניצנית מרון
תקציבנית האגף
תקציבנית האגף
איילת אפשטיין
ראש צוות, מנהלת מכללת קהילה פעילה וותיקים
ראש צוות, מנהלת מכללת קהילה פעילה וותיקים
גלית צור יוסף
ראש צוות, יו"ר ועדות לתכנון טיפול, להט"ב
ראש צוות, יו"ר ועדות לתכנון טיפול, להט"ב
עדי חמו
ראש צוות ואחראית צח"י בישובים
ראש צוות ואחראית צח"י בישובים
צפנת גליל
ראש צוות ומרכזת תחום סדרי דין
ראש צוות ומרכזת תחום סדרי דין
אדווה אבני
עו"ס יתד (צעירים)
עו"ס יתד (צעירים)
אורית פת
מנהלת המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
מנהלת המרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
איאת ג'ואמיס
עו"ס קהילתית בישובים הבדואים
עו"ס קהילתית בישובים הבדואים
גלית ארן
מרכזת טיפול בוותיקים, עו"ס לחוק חוסים וסדרי דין
מרכזת טיפול בוותיקים, עו"ס לחוק חוסים וסדרי דין
דלית רויטר
מנהלת המרכז לטיפול קבוצתי
מנהלת המרכז לטיפול קבוצתי
ים מדניק
עו"ס קהילתית המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות
עו"ס קהילתית המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות
יעל בן יצחק
עו"ס לתחום מפונים / מתפנים
עו"ס לתחום מפונים / מתפנים
יפעת גזית
מנהלת תחום ותיקים
מנהלת תחום ותיקים
יפעת יוספזון
מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
מנהלת המרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ליהי אלוני רצאבי
עו"ס לעניין סדרי דין
עו"ס לעניין סדרי דין
לימור פז
מרכזת חוק הנוער
מרכזת חוק הנוער
נופר גלסמן
מנהלת תכנית "נתיבים להורות"
מנהלת תכנית "נתיבים להורות"
נטע הדס
מנהלת המחלקה להתנדבות
מנהלת המחלקה להתנדבות
נירית בניהו
מנהלת המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות, עו"ס לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
מנהלת המרכז היזרעאלי למשפחות מיוחדות, עו"ס לחוק הכשרות המשפטית והאפוטרופסות
נעמי ברקאי
עו"ס לסדרי דין ואפוטרופוסות
עו"ס לסדרי דין ואפוטרופוסות
סהר חרובי
רכזת פרטנית תחום מוגבלויות
רכזת פרטנית תחום מוגבלויות
סיון יוסף
עו"ס נפגעי עבירה
עו"ס נפגעי עבירה
ענבל כלאף
עו"ס נוער ולהב"ה
עו"ס נוער ולהב"ה
עדי סמדר
מטפלת ורכזת אינטקים והכשרות במרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
מטפלת ורכזת אינטקים והכשרות במרכז לטיפול בפרט ובמשפחה
ענבל כפיר
רכזת תכנון מידע והערכה
רכזת תכנון מידע והערכה
ענת ירון
מנהלת המרכז לגישור ודיאלוג בקהילה
מנהלת המרכז לגישור ודיאלוג בקהילה
שיר חזיזה
עו"ס מרחב לקידום תעסוקה לצעירים
עו"ס מרחב לקידום תעסוקה לצעירים
שחף חופש
עו"ס במרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
עו"ס במרכז לשלום המשפחה ומניעת אלימות
תגריד עבאס
שי"ל מגזר בדואי
שי"ל מגזר בדואי
תמר מילמן
עו"ס לחוק הנוער
עו"ס לחוק הנוער
אגף חינוך
דודו גורן
מנהל אגף החינוך
מנהל אגף החינוך
שני שיין
מזכירת האגף
מזכירת האגף
כרמית מלכי
רכזת כוח אדם
רכזת כוח אדם
ארנה אשרם
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים
מנהלת מחלקת בתי ספר יסודיים
מורן ורטהיים
מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים
מנהלת מחלקת הגיל הרך וגני ילדים
ציפי חסון
מזכירת מחלקת הגנים והגיל הרך
מזכירת מחלקת הגנים והגיל הרך
מרינה מלצב
רכזת קליטה ומזכירת מעונות יום
רכזת קליטה ומזכירת מעונות יום
יואל גרינצייג
חשב
חשב
הילה גבע
מזכירת מחלקת חינוך מיוחד
מזכירת מחלקת חינוך מיוחד
רוני שמש
קב"ס (קצינת ביקור סדיר)
קב"ס (קצינת ביקור סדיר)
פועה ברנר
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
מנהלת מחלקת חינוך מיוחד
אגף הנדסה ותשתיות
אפיק ונה
מהנדס המועצה
מהנדס המועצה
שרית גור
סגנית מהנדס המועצה
סגנית מהנדס המועצה
תמיר אמסלם
סגן מהנדס המועצה
סגן מהנדס המועצה
רותי אמויאל
מזכירת האגף
מזכירת האגף
ענת פניני
מזכירה
מזכירה
אלינה סבצ'קין
חשבת האגף
חשבת האגף
דור כרמי
מנהל מחלקת תכנון ישובים/הרחבות
מנהל מחלקת תכנון ישובים/הרחבות
מיכאל לשצ'ינסקי
מנהל מחלקת תשתיות
מנהל מחלקת תשתיות
זאב אברהם
מנהל מחלקת אחזקה
מנהל מחלקת אחזקה
חמוטל בק
מזכירת מחלקת אחזקה
מזכירת מחלקת אחזקה
מוריה נחמני
מזכירה
מזכירה
ירדן לביא מורג
מנהלת מחלקת בינוי
מנהלת מחלקת בינוי
משה נחימוב
אחראי מבני ציבור וממונה נגישות ובטיחות
אחראי מבני ציבור וממונה נגישות ובטיחות
צח אבנת
מנהל מחלקת חזות וגינון
מנהל מחלקת חזות וגינון
דינה שמואל
מזכירת מח' גינון / נושאי ועדה / היתרי בנייה
מזכירת מח' גינון / נושאי ועדה / היתרי בנייה
אבי כהן
מנהל תפעול
מנהל תפעול
ולרי ברויטמן
עובד מחלקת אחזקה, חשמל
עובד מחלקת אחזקה, חשמל
תמר אנגלברג
רכזת פרויקטים
רכזת פרויקטים
אגף איכות הסביבה
אסי אליה
מנהל אגף איכות הסביבה
מנהל אגף איכות הסביבה
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
ארנון מצר
סגן מנהל האגף ורכז תעשייה
סגן מנהל האגף ורכז תעשייה
עומר בר
מנהל מחלקת מיחזור ופסולת
מנהל מחלקת מיחזור ופסולת
ארדה רבוא
רכזת קיימות בקהילה
רכזת קיימות בקהילה
נטע לי גלזר
מ"מ רכזת חינוך סביבתי - בתי ספר
מ"מ רכזת חינוך סביבתי - בתי ספר
תמר אודם
רכזת חינוך סביבתי - גנים
רכזת חינוך סביבתי - גנים
נטע בלילה
רכזת פרויקטים
רכזת פרויקטים
אגף כלכלי
שחר אורן
מנהל האגף
מנהל האגף
מאיה אדר קדוש
מנהלת מחלקת תיירות
מנהלת מחלקת תיירות
עמית וקנין
מזכירה
מזכירה
גדי רז
אחראי אחזקה אזורי תעשייה
אחראי אחזקה אזורי תעשייה
משה (טושקו) בן שחר
רכז חקלאי
רכז חקלאי
ציפי גליקשטיין
מנכ"לית מעברים בעמק
מנכ"לית מעברים בעמק
אנט טוביאנה
מזכירת בית הספר לנהיגה
מזכירת בית הספר לנהיגה
משה בר
מנהל בית הספר לנהיגה
מנהל בית הספר לנהיגה
אגף תפעול
אלון טל
מנהל אגף תפעול
מנהל אגף תפעול
קרן מזרחי
מנהלת מחלקת רכש
מנהלת מחלקת רכש
מירי מלכה
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
מזכירת איכות הסביבה ורישוי עסקים
אנט טוביאנה
מזכירת מחלקת התחבורה
מזכירת מחלקת התחבורה
אבי פרץ
סדרן תחבורה
סדרן תחבורה
מירי שטיינברג
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
אורית שושן
רכזת הסעות חינוך מיוחד
רכזת הסעות חינוך מיוחד
משה פולק
קצין בטיחות בתעבורה
קצין בטיחות בתעבורה
אסתר רויניק
מנהלת הארכיון
מנהלת הארכיון
ארכיון
אלון טל
מנהל
מנהל
אסתר רויניק
מנהלת הארכיון
מנהלת הארכיון
רישוי וקידום עסקים
אלון טל
מנהל
מנהל
מירי מלכה
מזכירה
מזכירה
רכש ולוגיסטיקה
אלון טל
מנהל
מנהל
קרן מזרחי
מנהלת מחלקת רכש ואספקה
מנהלת מחלקת רכש ואספקה
תחבורה
אלון טל
מנהל
מנהל
מירי שטיינברג
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
מנהלת הסעות חינוך מיוחד
אבי פרץ
סדרן תחבורה
סדרן תחבורה
אנט טוביאנה
מזכירה
מזכירה
אורית שושן
רכזת הסעות חינוך מיוחד
רכזת הסעות חינוך מיוחד
משה פולק
קצין בטיחות
קצין בטיחות
דוברות וחופש המידע
שירה לוין
דוברת
דוברת
עדי בכר
אחראית האתר ע. דוברת
אחראית האתר ע. דוברת
קטי ויינר
מזכירה
מזכירה
בית האמנויות
יריב דומני
מנהל מרכז המוזיקה
מנהל מרכז המוזיקה
רותי ברג
מזכירת מרכז המוסיקה
מזכירת מרכז המוסיקה
גבי צפניה
מנהל מרכז המחול
מנהל מרכז המחול
הדר ספר
מזכירת מרכז המחול
מזכירת מרכז המחול
music center
Lea Zait
מנהלת
מנהלת
הנהלת חשבונות
ויקי ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
מנהלת חשבונות ראשית
מירי שריג
חשבת המועצה
חשבת המועצה
מירב סעדיה
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
עליזה רביבו
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
אופירה עובדיה
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
אביבית ועקנין
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
אירה אוסקר
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
אושרית אלמליח
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
קטיה גרומוב
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
נטלי שליטה
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
הלן כהן
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
אירינה יורובסקי
מנהלת חשבונות
מנהלת חשבונות
הרשות לביטחון קהילתי
אוריה ספיר
מנהלת תכנית הרשות לביטחון קהילתי
מנהלת תכנית הרשות לביטחון קהילתי
השירות הווטרינרי
דר' גלית וונדר
וטרינרית רשותית
וטרינרית רשותית
ועדה מרחבית לתכנון ובנייה - יזרעאלים
שי יזרעאלי
יו"ר ועדת המשנה
יו"ר ועדת המשנה
אורית כהן
מהנדסת הוועדה
מהנדסת הוועדה
שרון חמו
סגן המהנדסת ומתכנן הוועדה
סגן המהנדסת ומתכנן הוועדה
מלי ביטאו
מנהלת תפעול
מנהלת תפעול
רוסיטה טוגר
בודקת תוכניות
בודקת תוכניות
רומאיכה סיבאני
אחראית מחלקת רישוי
אחראית מחלקת רישוי
עטליה אוחיון
בודקת בקשות להיתרי בנייה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
סמאח זועבי
בודקת בקשות להיתרי בנייה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
פלור מילגרום
בודקת בקשות להיתרי בנייה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רחלי קולט
בודקת בקשות להיתרי בנייה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
רעות בן דוד אסולין
בודקת בקשות להיתרי בנייה
בודקת בקשות להיתרי בנייה
אביאור בן דוד
בודק בקשות להיתרי בנייה
בודק בקשות להיתרי בנייה
דודי אזור
מנהל מחלקת פיקוח בנייה
מנהל מחלקת פיקוח בנייה
יריב כעביה
מפקח בנייה
מפקח בנייה
שי בן שאול
מפקח בנייה
מפקח בנייה
קובי גוטוביץ'
מפקח בנייה
מפקח בנייה
טליה טובול
מזכירת פיקוח וגבייה
מזכירת פיקוח וגבייה
ליאת איבנברג
מידענית
מידענית
שלומי פחימה
מידען
מידען
אגף חירום, ביטחון ואכיפה
ניר שנער
מנהל אגף חירום וביטחון
מנהל אגף חירום וביטחון
קטי ויינר
מזכירה
מזכירה
קרן שחר
מנהלת המוקד
מנהלת המוקד
מוקד
מוקד 24 שעות
מוקד 24 שעות
דגן פריג'
פקח וסייר ביטחון
פקח וסייר ביטחון
פלטי בארי
פקח וסייר ביטחון
פקח וסייר ביטחון
אבידן אברהם
קב"ט מוסדות חינוך
קב"ט מוסדות חינוך
ישי ספיר
מפקד בסיס הפעלה אזורי
מפקד בסיס הפעלה אזורי
עודד מלכה
שוטר קהילתי
שוטר קהילתי
נועם גיגי
מנהל מחלקת אכיפה
מנהל מחלקת אכיפה
רועי קליין
פקח איכות הסביבה
פקח איכות הסביבה
שגב בוסקילה
פקח
פקח
יניב לזימי
פקח
פקח
אריאל כהן
פקח
פקח
אוהד ניצן
פקח אזורי תעשייה והרחבות ישובים
פקח אזורי תעשייה והרחבות ישובים
מחלקת ילדים ונוער
פקס מחלקת ילדים ונוער: 04-6520077
אסנת דוד
מנהלת
מנהלת
אתי לגון
מזכירה
מזכירה
עומר בר
רכז טיולים ומפעלים
רכז טיולים ומפעלים
טל כהן
רכזת שיתופי פעולה ותכנית להב"ה
רכזת שיתופי פעולה ותכנית להב"ה
חן רוזנברג
רכזת תנועות הנוער
רכזת תנועות הנוער
ספיר הרוניאן
רכזת חברתית א'-ו'
רכזת חברתית א'-ו'
נועה יצחקי
רכזת בני המושבים
רכזת בני המושבים
איתי שמואל
רכז ליווי ישובים
רכז ליווי ישובים
אלמוג הלל
רכזת השומר הצעיר
רכזת השומר הצעיר
האנה פייבר
רכזת הדרכה של בני המושבים
רכזת הדרכה של בני המושבים
יישובי המועצה
אחוזת ברק
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
אלוני אבא
מושב
מושב
אלונים
קיבוץ
קיבוץ
אלון הגליל
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
בית זייד
מושב
מושב
בלפוריה
מושב
מושב
בית לחם הגלילית
מושב
מושב
בית שערים
מושב
מושב
גבעת אלה
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
גבת
קיבוץ
קיבוץ
גזית
קיבוץ
קיבוץ
גניגר
קיבוץ
קיבוץ
דברת
קיבוץ
קיבוץ
הושעיה
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
היוגב
מושב
מושב
הסוללים
קיבוץ
קיבוץ
הרדוף
קיבוץ
קיבוץ
חנתון
קיבוץ
קיבוץ
יפעת
קיבוץ
קיבוץ
כפר ברוך
מושב
מושב
כפר גדעון
מושב
מושב
כפר החורש
קיבוץ
קיבוץ
כפר יהושע
מושב
מושב
כפר תקווה - בית לאנשים מיוחדים
בית לאנשים מיוחדים
בית לאנשים מיוחדים
מזרע
קיבוץ
קיבוץ
מנשית זבדה
כפר
כפר
מרחביה
מושב
מושב
קיבוץ מרחביה
קיבוץ
קיבוץ
נהלל
מושב
מושב
סואעד חמירה
כפר
כפר
עדי
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
עין דור
קיבוץ
קיבוץ
ציפורי
מושב
מושב
רמת דוד
קיבוץ
קיבוץ
שדה יעקב
מושב
מושב
שמשית
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
שריד
קיבוץ
קיבוץ
תל עדשים
מושב
מושב
תמרת
ישוב קהילתי
ישוב קהילתי
מחלקת ישובים
לילך כהני
מנהלת מחלקת ישובים
מנהלת מחלקת ישובים
סנדרה חסון
מזכירה
מזכירה
מיכל ניר ארבץ
מנהלת אשכול היישובים המזרחי
מנהלת אשכול היישובים המזרחי
יחידה אסטרטגית
כליל כנעני
מנהל
מנהל
יובלי העמק
צחי ורמוס
מנהל
מנהל
אתי אלישע
מנהלת אדמיניסטרטיבית
מנהלת אדמיניסטרטיבית
עמית זינגר
מנהל תפעול
מנהל תפעול
קרן מגל קסלר
רכזת מערכות בקרה
רכזת מערכות בקרה
ליאת מרציאנו
מנהלת גבייה
מנהלת גבייה
גליה שיינמן
חשבת
חשבת
אנה עמרני
הנהלת חשבונות
הנהלת חשבונות
כספים וגזברות
שגיא וייץ
גזבר המעצה, מנהל אגף הכספים
גזבר המעצה, מנהל אגף הכספים
ארינה ברגר
מזכירת האגף
מזכירת האגף
מירי שריג
חשבת המועצה
חשבת המועצה
ויקטוריה ליטביננקו
מנהלת חשבונות ראשית
מנהלת חשבונות ראשית
יהודה אזרד
קופאי
קופאי
נורית גואטה
קופאית
קופאית
מבקר המועצה
אלי יהודה
מבקר המועצה
מבקר המועצה
מליאת המועצה
גבת
גבת
גבת
רחל בן-חורין
גבעת אלה
גבעת אלה
שמואל טלאור
גבעת אלה
גבעת אלה
יריב בן-עזר
בלפוריה
בלפוריה
אברהם כץ
בית שערים
בית שערים
איריס גרומן
בית לחם הגלילית
בית לחם הגלילית
בית זייד
בית זייד
בית זייד
אלונים
אלונים
אלונים
אפי קידרון
אלוני אבא
אלוני אבא
יעקב איציק
אחוזת ברק
אחוזת ברק
זיו ורהפטיג
אחוזת ברק
אחוזת ברק
אבי סמוביץ
יפעת
יפעת
דליה אייל-בן-מנשה
אלון הגליל
אלון הגליל
אייל בצר
נהלל
נהלל
משאבי אנוש ושכר
אביטל אלמוגי
מנהלת שכר
מנהלת שכר
ענת עומר
חשבת שכר
חשבת שכר
אירה יפרח
חשבת שכר
חשבת שכר
מעיין אברה
עוזרת חשבת שכר
עוזרת חשבת שכר
ענת דומינסקי
מנהלת משאבי אנוש
מנהלת משאבי אנוש
מרב ברנדט-שתיל
רכזת משאבי אנוש
רכזת משאבי אנוש
נוי בן גל
רכזת משאבי אנוש
רכזת משאבי אנוש
ניצן אופק
רכזת משאבי אנוש
רכזת משאבי אנוש
נאוה רזניק
רכזת משאבי אנוש
רכזת משאבי אנוש
מנהל הכנסות גבייה - ארנונה
יערית אטיאס
מנהלת
מנהלת
נופר והב
היטלי ביוב
היטלי ביוב
בת-אל מגור
הנחות
הנחות
סנדרה דירקטור
שומה ופטורים
שומה ופטורים
נטלי אמסלם
החלפת מחזיקים ושומה
החלפת מחזיקים ושומה
ורד אלישע
גביה מרוכזת
גביה מרוכזת
טליה גביזון
בית האמנויות ורווחה
בית האמנויות ורווחה
ברוך דסטה
פיקוח ואכיפה
פיקוח ואכיפה
סיון גלדקו
אישורי טאבו, קרקעות חקלאיות ושומה
אישורי טאבו, קרקעות חקלאיות ושומה
יפעת הירש
גבייה כללית
גבייה כללית
זהבית בן שמעון
גבייה כללית
גבייה כללית
מועצה דתית
חיה קליגר
מנהלת
שדה יעקב
מנהלת
שדה יעקב
ספורט
דנה טרטצקי גתוע
מנהלת
מנהלת
רוני חבשוש פלדמן
מזכירה
מזכירה
עודד יחיאלי
מנהל טכני - ענף הכדורסל
מנהל טכני - ענף הכדורסל
ספרייה אזורית
אביב דרור לוי
ספרנית
ספרנית
טליה גולדמן כלב
ספרנית
ספרנית
רותם בכר
ספרנית
ספרנית
עובדות סוציאליות ביישובים
פקס עובדות סוציאליות ביישובים: 153-4-6520068
יאיר אודם
מ"מ מנהל אגף קהילה ורווחה
מ"מ מנהל אגף קהילה ורווחה
אחוזת ברק
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
אלון הגליל
טלי קפל
טלי קפל
אלוני אבא
שיר חזיזה
שיר חזיזה
אלונים
סיון יוסף
סיון יוסף
בית זייד
נעמי ברקאי
נעמי ברקאי
בית לחם הגלילית
שיר חזיזה
שיר חזיזה
בית שערים
מעין בנימין
מעין בנימין
בלפוריה
מעין בנימין
מעין בנימין
גבעת אלה
תמר מילמן
תמר מילמן
גבת
ענבל כפיר גרון
ענבל כפיר גרון
גזית
בר בורכו
בר בורכו
גניגר
אדווה אבני
אדווה אבני
דברת
ים מדניק
ים מדניק
הושעיה
שחף חופש
שחף חופש
היוגב
סהר חרובי
סהר חרובי
הסוללים
ענת ירון
ענת ירון
הרדוף
ענבל כלאף
ענבל כלאף
חנתון
טלי קפל
טלי קפל
יפעת
תמר מילמן
תמר מילמן
כפר ברוך
שיר חזיזה
שיר חזיזה
כפר גדעון
לימור פז
לימור פז
כפר החורש
מעין בנימין
מעין בנימין
כפר יהושע
סיון יוסף
סיון יוסף
מזרע
ליהי אלוני רצאבי
ליהי אלוני רצאבי
מנשית זבדה
שירין זידאן
שירין זידאן
מרחביה קיבוץ
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
מרחביה מושב
אביב אוסטרוב חסון
אביב אוסטרוב חסון
נהלל
מעין בנימין
מעין בנימין
סואעד חמירה
שירין זידאן
שירין זידאן
עדי
מירב כפרי
מירב כפרי
עין דור
בר בורכו
בר בורכו
ציפורי
גלית ארן
גלית ארן
רמת דוד
ענבל ברשטיין
ענבל ברשטיין
שדה יעקב
ענבל כלאף
ענבל כלאף
שמשית
טלי קפל
טלי קפל
שריד
עדי סמדר
עדי סמדר
תל עדשים
ים מדניק
ים מדניק
תמרת
יפעת גזית
יפעת גזית
עמותת ותיקי עמק יזרעאל
ליאת בן-משה
מנכ"לית עמותת ותיקי עמק יזרעאל
מנכ"לית עמותת ותיקי עמק יזרעאל
נטלי עוזיאל
מזכירת העמותה והסב יום
מזכירת העמותה והסב יום
אנג'ליקה רז
מנהלת יחידת איתן
מנהלת יחידת איתן
תמי אידלשטיין
מנהלת תחום תרבות ופנאי
מנהלת תחום תרבות ופנאי
חגית רפפורט
מנהלת הקשר עם קופות החולים
מנהלת הקשר עם קופות החולים
סיגל אהרון
מנהלת הבריכה הטיפולית ואחראית קידום בריאות
מנהלת הבריכה הטיפולית ואחראית קידום בריאות
קרנית כהן
מנהלת השירות הסוציאלי בעמותה
מנהלת השירות הסוציאלי בעמותה
מיכל אפריאט
מדריכת תעסוקה בסב יום
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל קפלן
מדריכת תעסוקה בסב יום
מדריכת תעסוקה בסב יום
יעל רוטנברג
מזכירת הבריכה הטיפולית
מזכירת הבריכה הטיפולית
דודיק פרץ
אב קהילה תומכת
אב קהילה תומכת
יהודה פוקס
אב קהילה תומכת
אב קהילה תומכת
גל המאירי
פיזיותרפיסטית מרכז היום וקבוצת פרקינסון
פיזיותרפיסטית מרכז היום וקבוצת פרקינסון
גלי נפר
מזכירה בבריכה הטיפולית
מזכירה בבריכה הטיפולית
תמר להב
מורה בשיטת פיירשטין - כוח למוח
מורה בשיטת פיירשטין - כוח למוח
אסנת סוקניק
אחראית טיולי שישי למיטיבי לכת
אחראית טיולי שישי למיטיבי לכת
צעירים
בר כהנוב
רכזת להט"ב
רכזת להט"ב
עדי מנצור אדליס
מנהלת תחום צעירים
מנהלת תחום צעירים
קידום בריאות
שרון ליבנה
קידום בריאות
קידום בריאות
קתדרת עמק יזרעאל
ריקי שמעוני
מנהלת
מנהלת
יפעת כהן ישראלי
מזכירה
מזכירה
שירות פסיכולוגי חינוכי
לימור ליברמן-אזולאי
מזכירה
מזכירה
שירה מועלם
מנהלת
מנהלת
תרבות
רחלי אבידב
מנהלת
מנהלת
נועה שמרון
מזכירה
מזכירה
חלי לוי
רכזת
רכזת
יעל זיו סוטו
רכזת
רכזת
עמית בוזגלו
מזכירת אולם המופעים יפעת
מזכירת אולם המופעים יפעת
יניב כהן
אב בית אולם המופעים יפעת
אב בית אולם המופעים יפעת
שי בלסקי
אב בית העם נהלל
אב בית העם נהלל
אולם המופעים יפעת